אתר שיציג אותך כמו שמגיע לך - מבלי להתחמק בכל פעם ששואלים אתכם מה האתר שלכם

אתר תדמית - ללא פרסום בפייסבוק/אינסטגרם

לא מדובר על דף נחיתה כי אם על אתר תדמית מלא ומעוצב 

בכל מקרה בעת ביצוע ההזמנה תקבלו את כל מה שאנחנו זקוקים לו בקובץ מסודר ומרוכז

עיצוב

בשביל שנבנה לכם את העיצוב הייחודי שלכם, אתם תשלחו לנו חומרי עיצוב ייחודיים לכם, תמונות, עבודות שעשיתם, ביקורות של לקוחות וכמובן לוגו – כל דבר ויזואלי שיוכל לעזור לנראות האתר, ולייצג אתכם בצורה הטובה ביותר.

תוכן ומלל

נזדקק לסיפור חייכם ומדוע אתם עושים את מה שאתם עושים הכי טוב, לקוחות קונים או רוצים שירות הרבה בזכות ה"אני מאמין" שלכם, אנחנו נדאג להציג את זה בצורה הטובה והמייצגת ביותר.

דרכים ליצירת קשר ונוכחות דיגיטלית:

לאיזה מייל תרצו לקבל התראה על לקוחות חדשים שנרשמו, אולי מספר וואטספ שתרצו שהלקוחות יצרו איתו קשר, מספר טלפון, עמוד פייסבוק ואינסטגרם וכל ערוץ שיש לכם נוכחות בו ותרצו לפרסמו באתר.

בחלומכם, איך נראה האתר שלכם?

הוסיפו לטופס ההזמנה אתרים שאתם אוהבים ולדעתכם מייצגים את הכיוון שלכם על מנת שנוכל לעצב את האתר בדיוק כמו בחלום שלכם.

השכרת אתר אינטרנט

שאלות שבדרך כלל שואלים אותנו

נהדר, נוכל לחבר אותו כדומיין משנה וכל מי שיקיש את הדומיין יגיע לאתר שלך!

מיד לאחר שתשלחו לנו את החומרים שאתם רוצים להעלות לאתר ואת הקו העיצובי שלכם נוכל לעצב סקיצה ראשונית, לאחר 3 ימים אתם רואים ומקבלים את הסקיצות, בהתאם להערות והתיקונים אנחנו מבצעים ואז שוב יום או יומיים ובהתאם לתיקונים והאתר כבר באויר ועובד בצורה מלאה.

פעם בחודש נעלה לכם תכנים חדשים, מבצעים שאתם רוצים לקדם, אולי מוצרים חדשים או כל תוכן שתרצו לתת לנו לערוך ולהעלאות לאתר בצורה מקצועית, ועם אופק קידומי בגוגל.

לא, מתי שתרצו ניתן לבטל את המנוי, התשלום הוא חודשי וניתן להפסקה בכל חודש, ללא שורות ואותיות קטנות.

כל תוכן ודף חדש שעולים לאתר נשלחים לאישור, לא נעלה תוכן שאינכם רוצים שיהיה באתר. בנוסף כל לקוח שנרשם או פנייה אתם מקבלים ישירות מייל לתיבת המייל שלכם עם עדכון הפניה, רצוי לחזור ללקוחות כמה שיותר מהר לאחר הפניה.

שלחו לנו הודעה מצד ימין למטה, נוכל להבין את היקפי העבודה וביחד לבנות תוכנית שתתאים לכם.

אין צורך באף ידע, כל עוד יש לכם תיבת מייל פעילה שיכולה לקבל לקוחות חדשים, ואתם מבינים איך לקרוא את המיילים מבחינתנו זה מספיק.

עסק קטן, כמו חברה גדולה חייב לצמוח ולהביא לקוחות חדשים, וכמובן לטפל בלקוחות הקודמים בצורה הטובה ביותר.

אתר אינטרנט בשנת 2022 זה כלי חשוב ביכולות שלכם לפתח את העסק שלהם, להביא לקוחות חדשים ולהראות טוב בפני כל מי ששואל על העסק שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.